סולגל גלי הנעה

אודות העסק

דף הבית » אודות העסק

אודות העסק

סיפור החברה: זה התחיל כנער שחיפש מסגרת עבודה טובה אי שם בסוף שנות ה70, אחרי אין ספור חיפושים וניסיונות להבין מה אני רוצה ולמה אני מתחבר , הגעתי לעסק חי מלא באנרגיות טובות שמנוהל על ידי מיטב בעלי המקצוע בארץ אזי.
התחלתי לעבוד עם כול הקושי בנסיעות מעיר מולדתי רמלה לחולון שכול יום היה כרוך בהמון ויתורים בכדי להגיע לעבודה מוקדם.
כבר מהרגע הראשון עם החום של המכונות , והרעש של הפטישים הבנתי שקורה פה משהו קצת שונה מכול ענף אחר, התחושה הזאת של לעבוד עם אחד מהחומרים החזקים בעולם לעבד אותו ולהפוך אותו ממצב פגום למצב תקין מילאה אותי ברצון להמשיך ולהעצים את הענף.
עם הזמן לא הסתפקתי ב8 שעות עבודה והחלטתי שאני מתקדם עוד צעד, והתחלתי לקחת חלקים שמוגדרים כמושבתים, ולנסות לתקנם ולהבין מה בעצם גרם להשבתתם, יום וליל עסקתי בכול מה שכרוך בגל הינע, קרדנים , צלבים , וצעד אחר צעד קודמתי בחברה שבה עבדתי, עם הזמן למדתי לתפעל מכונות, לעבוד על מכונות ריתוך, להתאים חלקים על ידי עיבוד שבבי ועוד.
אחרי עשור של עשייה העשרה למידה והמון חוויות מסעירות ומלמדות, החברה שבה התחלתי את הקריירה שלי התפרקה, זה שבר לי את הלב אבל ידעתי שהסוף הזה יביא איתו חדשות טובות, קיבלתי מהמעסיק שלי בירכת דרך צלחה, והקמתי את בית המלאכה הראשון שלי בשנות בתחילת שנות ה90 , כמובן שהעשרתי ידע בתחום ובתקופה של 4 חודשים עברתי קורסים להעשרת הידע במכונות לעיבוד שבבי, מכונות איזון , מכונות ריתוך ועוד..
מאז ועד היום אני לא מפסיק להעשיר את הידע שלי בכול מה שקשור לתחום הגל הינע צלבים וכול ענף הגל הינע.
והיום אני שמח על הקמת מפעל חיי סולגל גלי הנעה ..
מקום צנוע שכול כולו משפחה אחת חמה . שעוטף אותך כבר בכניסה בידע , מקצועיות , ושירות אמין ומהיר.

הספקים שלנו

דילוג לתוכן